kiadó és eladó ingatlan Tiszafüred területén

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 4734 db, kiadó ingatlan: 512 db
Tiszafüred
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Tiszafüred területén eladó és kiadó ingatlan

eladó és kiadó ingatlan hirdetést keres Tiszafüred területén? Tekintse meg ingatlan listánkat és talája meg az Önnek megfelelő kiadó és eladó ingatlan ajánlatot!

Tiszafüred területén eladó és kiadó ingatlan Tiszafüred
9 találat

Eladó ingatlan, Tiszafüred 8 szoba 292 m² 79.9 M Ft

eladó ingatlan

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Tiszafüred
Azonosító: 21_hao

A Tisza közelsége, a nyugalom hangja – tökéletes otthon, tökéletes szállás A Hon Ingatlaniroda kínálatában, Tiszafüred tömegközlekedéssel is jól megközelíthető, mégis természetközeli részén eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező, háromszintes, sokoldalúan hasznosítható ingatlan – mindössze néhány perc sétára a Tisza folyó partjától és a vasú...

Belső terület
292 m²
Telek terület
531 m²
Szobák
8
Irányár
79.9 M Ft
(273.63 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó újszerű ingatlan, Tiszafüred 5 szoba 256 m² 165 M Ft

eladó újszerű ingatlan

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Tiszafüred
Azonosító: 20_hao

Prémium megjelenésű, újszerű, többfunkciós városi villa a belváros szívében A város központi részén kínálunk megvételre egy különleges karakterű, közel 260 m² hasznos alapterületű, négyszintes, újszerű állapotú ingatlant, amely kiváló választás lehet exkluzív családi otthonnak, de üzleti célú hasznosításra is ideális. Az eredetileg irodaház-r...

Belső terület
256 m²
Telek terület
106 m²
Szobák
5
Irányár
165 M Ft
(644.53 E Ft/㎡)
kiemelt
Kiemelt
Eladó panel lakás, Tiszafüred 2 szoba 53 m² 27 M Ft

eladó panel lakás

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Tiszafüred
Azonosító: 15_hao

Másfél szobás, részben felújított, praktikus lakás - Tiszafüred belvárosban Tiszafüred központi részén eladó egy 53 nm-es, másfél szobás, napfényes lakás, kiváló lokációval. Tágas nappali, külön hálószoba, külön fürdő és WC, konyha, kamra, és sok beépített szekrény – így a tárolás is megoldott! A hatalmas déli tájolású ablakoknak hála az...

Belső terület
53 m²
Szobák
2
Emelet
4
Irányár
27 M Ft
(509.43 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó újszerű ingatlan, Tiszafüred 3 szoba 105 m² 56.5 M Ft

eladó újszerű ingatlan

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Tiszafüred
Azonosító: 13_hao

Teljesen újjáépített családi ház Tiszafüreden, a vasút közelében! Beton alapon porotherm téglából újjáépített ingatlan tetőtérbeépítéssel? Igen! Tiszafüreden, a vasútállomás közelségében eladó egy vadiúj családi ház: - tágas, világos nappali, - 3 hálószoba, de könnyen 4 lehet - konyha-kamra - fürdőszoba. És mi minden jó/újszerű állapo...

Belső terület
105 m²
Telek terület
395 m²
Szobák
3
Irányár
56.5 M Ft
(538.1 E Ft/㎡)
Újszerű!
Újszerű
Eladó ipari ingatlan, Tiszafüred 255 m² 79.9 M Ft

eladó ipari ingatlan

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Tiszafüred
Azonosító: 7_hao

Vállalkozó vagy? Kettő az egyben lehetőség Tiszafüreden – otthon + vállalkozás egy helyen! Szeretnél a reggeli kávé után „papucsban” átsétálni a munkahelyedre? Tiszafüred frekventált részén eladó egy 1200 nm-es telken fekvő, kiváló adottságokkal rendelkező „kettő az egyben” ingatlan: - azonnal költözhető családi ház - és egy sokféle vál...

Belső terület
255 m²
Telek terület
1200 m²
Irányár
79.9 M Ft
(313.33 E Ft/㎡)
alkalmi vétel
Alkalmi vétel
Eladó ingatlan, Tiszafüred 5 szoba 150 m² 65.3 M Ft

eladó ingatlan

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Tiszafüred
Azonosító: 3_hao

Eladó egy mesebeli hangulatú otthon Tiszafüred csendes, nyugodt részén – pár perc sétára a vasút- és buszállomástól. A központ, boltok, piac, rendelő, iskola, könnyen elérhető, Budapest és Debrecen is gyors vonat- vagy buszúttal megközelíthető. A ház a 2000-es években, szigetelt beton alapra, tégla falazattal épült, majd 2012–2020 között teljes ...

Belső terület
150 m²
Telek terület
500 m²
Szobák
5
Irányár
65.3 M Ft
(435.33 E Ft/㎡)
kétgenerációs!
Kétgenerációs
Eladó ingatlan, Tiszafüred 3 szoba 100 m² 63.5 M Ft

eladó ingatlan

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Tiszafüred
Azonosító: 1_hao

A Házak és Otthonok Ingatlinroda ajánlatában, központi, mégis csendes utcában eladó egy nettó 95 nm-es, (plusz tároló, plusz pince, plusz garázs) felújított és bővített családi ház. Közlekedés és tömegközlekedés szempontjából jó helyen található. Az eredeti, 1981-ben épült, szigetelt beton alapon álló, vegyes falazatú családi ház az elmúlt 10 évb...

Belső terület
100 m²
Telek terület
530 m²
Szobák
3
Irányár
63.5 M Ft
(635 E Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó ingatlan, Tiszafüred 5+1 szoba 163 m² 44 M Ft

eladó ingatlan

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Tiszafüred
Azonosító: 19_mpk

Tiszafüred kertvárosában, közel a Tiszához és a központhoz eladó egy duplakomfortos, két generációs családi ház! Tiszafüreden közel a 33-mas úthoz, cirka 1.5 km-re a Tisza-tavi strandtól eladó egy 163nm-es, 5+1 fél szobás, két generációs önálló családi ház! Az ingatlan két lakrészből áll, amely egyben és külön is nyílik, a két rész közöt...

Belső terület
163 m²
Telek terület
760 m²
Szobák
5+1
Irányár
44 M Ft
(269.94 E Ft/㎡)
Eladó ingatlan, Tiszafüred 2 szoba 62 m² 33 M Ft

eladó ingatlan

Jász-Nagykun-Szolnok megye, Tiszafüred
Azonosító: 118_idin

Fantasztikus lehetőség, ha egy különleges helyen szeretne élni, pihenni. Igazi nyugalom, csend és kevés szomszéd jellemzi ezt a tiszafüredi üdülőrészt, Kócsújfalut. Ha már elege van a rohanásból, akkor itt megpihenhet. Ha nyugodt körülmények között szeretne élni és dolgozni szintén ajánlom ezt a házat. Itt házhoz jön a házi tej, pékáru, zöldég é...

Belső terület
62 m²
Telek terület
1470 m²
Szobák
2
Irányár
33 M Ft
(532.26 E Ft/㎡)

9 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Tiszafüred
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Tiszafüred
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2